Ga naar de inhoud

Slotconcert Stemplezier: The final chapter

De Vordense zangschool Stemplezier stopt er na vijf jaar mee. Ze neemt op zaterdag 17 januari afscheid met een laatste concert in de grote zaal van het Kulturhus.

Stemplezier is in de afgelopen jaar een begrip geworden voor zangliefhebbers in Vorden en wijde omgeving. Timmy van Lingen richtte in 2021 de zangschool op samen met Cleo Vlogman. Zij legde onlangs haar werkzaamheden nee. Een opvolger voor haar is er op dit moment niet.

Voor Timmy van Lingen, die ook directeur is van een basisschool in Nijverdal, betekende dit een onverwacht einde aan een succesvol gebeuren.

Stemplezier bestaat behalve uit de zangschool met ruim 40 deelnemers ook uit een popkoor met zo’n 60 leden. Dit popkoor gaat wel door en komt één keer per twee weken bijeen in het Kulturhus. Hiervan blijft Timmy de muzikale leider. Verder werden drie vocal classes en ruim 40 individuele leerlingen begeleid.

Het jaarlijkse eindconcert van alle deelnemers aan Stemplezier in het Kulturhus trok de afgelopen jaren een uitverkochte zaal. Tijdens de kerstmarkt was Stemplezier ook te horen en te zien.

Het afscheidsconcert op 17 januari begint om 20 uur. Kaarten kosten 5 euro en zijn verkrijgbaar in het Kulturhus en bij Stemplezier.

 

 

Datum

17 jan 2026

Tijd

20:00 - 22:00

Kosten

5 euro

Labels

Evenement